СУМЩИНА. Зібрали понад мільйон гривень

На початку травня в Сумському єпархіальному управлінні відбулася прес-конференція, під час якої оголошено результати збору благодійних пожертв в рамках Дев’ятої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня – світлі вчинки», що проводилась під час Великого Посту.

За інформацією прес-секретаря Сумської єпархії протоієрея Георгія Тарабана, загальна сума благодійних пожертв склала 1 млн. 74 тис. 878 грн. Він висловив вдячність усім, хто долучився до акції, хто молився і підтримував, взяв участь у благодійній ярмарці та концерті. Окремо отець Георгій подякував журналістам за підготовку та розміщення інформаційних матеріалів, які сприяли успішному проведенню благодійного заходу. Також він зазначив, що акція стала помітним соціальним явищем у Сумській області, з кожним роком кількість її учасників зростає, незважаючи на безпідставно упереджене негативне ставлення влади до будь-якої соціальної активності православної спільноти.

Завідувачка відділення онкології та гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ліана Нікітенко розповіла про нинішню ситуації у відділенні, про кількість пацієнтів та їхні потреби у лікарських препаратах, відповідно до чого сформовано список першочергових лісів, на які витрачатимуться кошти, зібрані під час акції.

Наступним етапом стане придбання медичних препаратів та їх передача до відділення для маленьких пацієнтів.