Жителі сіл Лебединщини за пільгами й субсидіями мають звертатися до іншого управління

Через зміни у чинному законодавстві з 1 січня 2021 року спеціалісти управління соціального захисту населення Лебединської районної державної адміністрації не приймають документів від громадян. Йдеться про призначення всіх видів соціальних допомог, пільг, житлових субсидій. Про це повідомляє Лебединська райдержадміністрація.

Отримуватимуть відповідні послуги жителі сіл в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лебединської міської ради. Розташоване воно за адресою: м.Лебедин, вул.Леоніда Батютенка, 55 (колишня вул.Щорса), тел.2-14-92.

Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу міської ради відповідної територіальної громади та посадовими особами Центру надання адміністративних послуг.

Дістатися від центра міста до управління можна будь-яким маршрутним таксі, що прямує у бік мікрорайону «Черемушки» (колишнє військове містечко) – №5, комунальний автобус №7, №10, №22 та Сільгосптехніки – №12, №13. Відправляють вони від зупинки напроти магазину «Єва» на Соборній площі.