ЖЛ: За перегляд українських телеканалів доведеться платити, підприємцям нагадали, як використовувати зароблені кошти, а податківці презентували програмний «касовик»

Життя Лебединщини

Який день сьогодні? Правильно, четвер! Тож ми готуємося до відправки свіжого номера друкованої версії «ЖЛ» своїм читачам. Чим можемо похвалитися:

 «Тема номера» вже відійшла від справ святкових і повернулася до буденного. Цього разу ми досліджували питання кодування супутникового сигналу українських телеканалів. Приємного мало – доведеться або ж заплатити за нове обладнання і абонплату або ж відмовитися від перегляду «супутника».

Виявляється, підприємці за поточними рахунками можуть здійснюватися всі види операцій, крім пов’язаних із власними потребами. Таке уточнення прокоментував Національний банк України.

Із 1 січня 2020 року платники податків можуть протестувати програмні «касові апарати». При цьому свій продукт податкова надає і обслуговує безкоштовно. Кому він знадобиться, читайте у офіційному повідомленні податкової.

«Люди не вміють жити. Їх цьому ніхто не вчить» – так вважала Коко Шанель. Як бідній дівчині Габріель Бонхеер Шанель вдалося стати всесвітньо відомим модельєром і як з’явилися «нестаріючі» парфуми «Chanel №5».

Любителів «помізкувати» чекає свіжий сканворд українською та судоку (до речі, анекдот із десертної сторінки: «Оголошення в аеропорту: – Пасажири, що летять у Дубаї, припиніть показувати дулі пасажирам на рейс до Камчатки).

Також на сторінка нового номера «ЖЛ» знайдете новини спорту, культури, рецепти, програму ТБ та багато іншого.

Запитуйте у магазинах міста із 16 січня.