ЖЛ: реформуємося, розбираємося із газовими платіжками та бережемо землю

Що, знову четвер?! Так, сторінки календаря дійсно миготять із лякаючою швидкістю, і ось уже новий номер «Життя Лебединщини» поспішає до своїх читачів. Інтенсивно й старанно працювали ми над цим випуском – у випусковий день навіть засиділися на роботі більше ніж зазвичай. Тож поспішайте до магазинів, де на вас уже чекає свіжа «ЖЛ», адже ми розповімо вам про:

підсумки громадського обговорення стосовно «подвоєння» газових квитанцій. Спойлер – ділимося не лише думками наших дописувачів, а ще й даємо відповіді на деякі із хвилюючих споживачів газу питань!

причини зміни розміру субсидій. Ще один спойлер – пояснюємо не зовсім ми, а особисто очільниця управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Валентина Губська;

дисциплінованих і не дуже депутатів різних рівнів та їхнє відвідування (і, вочевидь, занепокоєння проблемами виборців) сесійних засідань;

крутезних дівчат-спортсменок, які, мабуть, легко впораються і із хлопцями-суперниками під час баскетбольного матчу.

Окрім того, у цьому випуску шукайте актуальне інтерв’ю щодо відкриття в Україні ринку обігу земель (із місцевим господарником Юрієм Максичкою), підсумки спільного засідання міської та районної громадських рад, найсвіжішу статистику щодо захворюваності на Лебединщині. Знайдеться у нас і традиційний «Паросток» – ціла сторінка, підготована наймолодшими медійниками міста, вихованцями гуртка «Юні журналісти» ЦПО.

Запитуйте у магазинах із 13 лютого!