ЖЛ: реалізовуємо проєкт за бюджетні кошти, в армію збираємося із 18 років, радіємо підвищеним лімітам

Вам ніколи не доводилося чути, як працює друкарська машина? То такий потужний рівномірний брязкіт, більше схожий звук гільйотини, що рубає метал, аніж на тон роботи настільного принтера.  Це до того, що виробництво газет і журналів доволі таки шумний процес – починаючи від збору матеріалу для чергового номера до розвезення свіжого випуску у торгові точки. Саме цим маємо плануємо найближчим часом. Сьогодні Вам веземо добрі новини:

Виявляється, можна за бюджетні кошти реалізувати свій проект-мрію. Як саме це варто робити, і як це вже робили лебединці у минулому році, розповідає «Тема номера». Цього року коштів на реалізацію подібних проектів виділено на 100 тисяч більше.

Якщо вам набридло чекати 20 років, аби розпочати строкову службу у війську, тепер маєте можливість добровільно зробити це із 18 років. Так, виглядає цей термін – «добровільність» – дещо комічно, але то у випадку, якщо не знаєш усіх перспектив, які відкриває служба у армії.

Нарешті у міністерствах звернули увагу, що за останні 5 років розмір «мінімалки» збільшився у 3,4 рази, ціни підвищилися більш, ніж на 200%, а граничні обсяги доходів для підприємців не коригувалися жодного разу. Тепер для ФОПів І групи «верхня планка» – до 1 млн.грн.

І як завжди, у друкованій версії «ЖЛ» багато потрібної інформації, аби довгим зимовим вечором ви мали цікаве читання.

Запитуйте у продажу із 23 січня.