ЖЛ: працюємо, дбаємо про пенсію і не забуваємо про карантин

І допоки Лебедин (вслід за всією Україною) поступово ізолюється, журналісти продовжують сумлінно працювати. Так-так, свіженький номер «ЖЛ» уже чекає на вас у магазинах (звісно, продуктових, що не зачинені на карантин; тож не хвилюйтеся, газетка дістанеться і вам!).

Але редакція добре розуміє, як важливо на час епідемії лишатися вдома. Саме тому ми пропонуємо бажаючим ознайомитися із повним випуском «ЖЛ» №12 ОНЛАЙН – він уже викладений у нашому архіві.

А цього разу ми розповідаємо про:

нюанси у нарахуванні пенсії. У «Темі номера» вкотре докладно розкажемо про необхідність легального працевлаштування і те, як нинішня зарплата формує наші виплати на заслуженому відпочинку;

концерт-подяку мамі. Дізнайтеся, як дітлахи Лебединщини вклонилися найріднішій (до слова, це був чи не останній масовий культурний захід перед загальною забороною на їх проведення!);

те, чим живе лебединське студентство. Тут вам і конкурси краси від майбутніх медиків, і різні навчальні заходи від юних педагогів.

Звісно, знайдеться на сторінках і інформація про остогидлий всім коронавірус. Але окрім розповіді про певні обмеження, що торкнулися Лебединщини, шукайте ще й роз’яснення від Лебединського бюро правової допомоги – про права батьків на відпустку на час карантину у дітей.

Окрім того, буде що почитати і любителям спортивних новин, і шукачам порад для власного господарства.

Запитуйте у магазинах із 19 березня!