Заступник міського голови Олена Кірєєва: через епідеміологічну ситуацію змушені рекомендувати закрити заклади освіти

ПРЯМА МОВА: – Станом на 25 січня дистанційно працюють Лебединські ЗЗСО №№1,4,5,6,7, Будильський, Маловисторопський, Ворожбянський ЗЗСО та окремі класи інших закладів освіти. Наразі найбільше хворих на COVID-19 серед учителів та здобувачів освіти у Лебединському ЗЗСО №1. Через високу захворюваність на ГРВІ окремі класи решти шкіл громади теж навчаються дистанційно.

Міська влада та Управління освіти, молоді та спорту вранці і ввечері кожного дня моніторять ситуацію із захворюванням. На жаль, інформація про посилення захворюваності надходить щогодини. Щоб виправити складну епідеміологічну ситуацію, ми змушені рекомендувати комісії ТЕБ та НС, яка збереться в середу 26 січня, прийняти рішення про закриття всіх закладів освіти в місті Лебедині, а також Будильський, Маловисторопський та Ворожбянський ЗЗСО.

Читайте також: COVID-19: за 7 днів захворіли 160 лебединців

Від середи 26 січня на дистанційну форму навчання будуть переведені Михайлівський ЗЗСО, три класи в Рябушківському та по одному класу в Штепівському та Межиріцькому ЗЗСО. Лише Гринцівський, Павленківський, Пристайлівський, Московськобобрицький, Великовисторопський та Василівський ЗЗСО навчатимуться на звичній очній формі навчання.