ЛЕБЕДИН. Медичне училище – за здоровий спосіб життя!

Студенти Лебединського медучилища

Ось і діждалися літа. Сонце, повітря, вода, гарний настрій… Традиційний дводенний похід студентів Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка відбувся  під гаслом «Студенти ЛМУ – за здоровий спосіб життя!» і був присвячений таємницям людського організму та здоров’я.

Вправно і вміло розгорнувши наметове містечко, студенти вишикувалися на лінійку. Розмову розпочав директор училища Олександр Удодік. Говорили про здорове, повноцінне, гармонійне життя, про земні й нетлінні цінності, про те, що ми знову у довгоочікуваному поході. Відразу ж поринули у походні заходи, бо відпочинок поєднували з корисним і повчальним.

За два дні встигнули  все: провели майстер-клас із надання долікарської допомоги в умовах надзвичайних ситуацій «Школа безпеки», позмагалися у спортивно-прикладних естафетах, підтримували учасників та визначали кращих із найкращих, найспритніших із спритніших. Конкурс «Лісова красуня» приємно вразив креативністю наших дівчат. Ну і який же студентський похід без «Козацьких розваг», де можна проявити спритність та загартованість. А потім – цікава і незабутня  дискотека. Ранок наступного дня зустрів першими сонячними променями і спортивною гімнастикою.

Похід став справжнім показником раціонального використання студентами свого вільного часу. На свіжому повітрі у колі друзів, студенти спрямовували свою активність у позитивне русло. Враження залишилися лише радісні та добрі. Не зважаючи на деяку втому, студенти не втрачали бойового духу, брали участь у конкурсах та естафетах, боролися за перемогу. Із нетерпінням чекаємо наступного походу! А до того обов’язково дотримуватимемося принципів здорового способу життя. Це правильно! Корисно! Круто!

Любов Ларіна, культорганізатор медичного училища.