З ким і коли гратиме «Лебединець»?

Дуже добре, що у Лебедині є головна футбольна команда «Лебединець», за яку ми вболіваємо, підтримуємо і поважаємо. Разом із нею радіємо перемогам та набраним очкам, сумуємо з приводу прикрих поразок. Із часу останнього побачення вболівальників зі своєю  улюбленою командою минуло вже 18 днів, і лебединці-фанати неабияк чекають чергової гри.

13 липня «Лебединець» зіграв свій останній футбольний матч першого кола в рідному місті проти конотопського «Кристалу». Тоді ми перемогли 1:0 і на трибунах нашого скромного «Авангарду» спостерігався неабиякий ажіотаж. Без сумніву, нам іще далеко до аншлагу, але саме на тому матчі вболівальників було найбільше від початку сезону.

Чесно кажучи, порадувати місцевих прихильників футболу швидким поверненням матчів до Лебедина ми не можемо, а ось про те, із ким і коли гратиме «Лебединець» далі,  повідомимо.

Отже, як нам стало відомо, ІІ коло чемпіонату Сумської області з футболу серед команд першої ліги, в якому бере участь наша головна команда, стартує 31 серпня. Але не поспішайте радіти, адже в цей день «Лебединець» зіграє в гостях — у селі Токарі Сумського району проти місцевої «України». Тож найвірніші вболівальники попрямують за командою і спостерігатимуть за грою на полі суперника.

Побачити гру на своєму стадіоні наші вболівальники зможуть аж 7 вересня, коли до нас приїде краснопільський «Явір». Напевно, лебединці чекатимуть зустрічі із багаторічним колишнім капітаном Валерієм Глухом, який віднедавна заробляє гроші у Краснопіллі, та ставитимуть оцінку його грі «на стороні».

Далі наші гратимуть так:

  • 14 вересня — «Ярославна» (Путивль) — «Лебединець»
  • 21 вересня — «Лебединець» — «Сумбуд-Барса» (Суми)
  • 28 вересня — «Авангард» (Білопілля) — «Лебединець»
  • 5 жовтня — «Лебединець» — «Сейм» (Путивль)
  • 12 жовтня — «Лебединець» вільний від ігор
  • 19 жовтня — «Кристал» (Конотопський р-н) — «Лебединець»
  • 26 жовтня — «Лебединець» — «Колос» (Северинівка)

Таким має  бути календар матчів «Лебединця» у ІІ колі чемпіонату Сумської області. Не забувайте вболівати за своїх!