З іменем Героя

У День пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави в Україні вдруге був проведений легкоатлетичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Вдруге поспіль такий захід відбувся в Сумах у парку ім.Івана Кожедуба.

Близько 100 спортсменів із числа курсантів Кадетського корпусу імені І.Г.Харитоненка, прикордонників, військовослужбовців Сумського обласного військового комісаріату, 27 Сумської реактивної бригади та жителів і гостей обласного центру стали учасниками забігів на 1000 та 5000 метрів.

«ЖЛ» стало відомо, що серед небайдужих учасників забігу була жителька Лебединщини – Пристайлівський сільський голова Оксана Мороз. За декілька днів до проведення заходу вона від знайомих почула новину про його проведення в обласному центрі. Ні на мить не задумуючись, вона зареєструвалася і в день пробігу стартувала на кілометровій дистанції. Однією із умов участі в пам’ятній події було те, що учасник мав бігти за котрогось із загиблих героїв-земляків, з його іменем на спортивному одязі. Оксана Мороз вирішила бігти за загиблого 31 січня 2015 року добровольця Сергія Мякотіна. На фініші нашій землячці вручили пам’ятну медаль, подяку від організаторів, а також символічний номер, із яким вона пробігла дистанцію. На знак поваги до загиблого земляка Оксана Миколаївна подарувала цей номер родині героя – захисника України.

Ось так, перебуваючи в глибокому тилу, Оксана Мороз своїм неординарним вчинком вшанувала пам’ять загиблих захисників України. Слава Україні! Героям слава!