Вже “свій” у “Автомобілісті”

Могло так статися, що про цього талановитого хлопця лебединські футбольні вболівальники так би і не дізналися. Адже народився і виріс Єгор Свістюла в Сумах, а до нашого міста потрапив випадково. Ні, він не переїхав до Лебедина, а просто став гравцем футзальної команди «Автомобіліст».

Після закінчення Сумської ЗОШ№22 Єгор вступив на технологічний факультет СумДУ. Тож він – майбутній еколог, бо обрав цю спеціальність. Та можна зауважити, що це спірне питання. Чому? Певно, що нині Єгор Свістюла, студент ІІІ курсу, докладає зусиль, аби оволодіти знаннями, здобути професію, стати фахівцем, аби згодом працювати. Але ж у вільний від навчання час він займається своїм улюбленим видом спорту, посилено тренується. Для Єгора найкращою іграшкою завжди був футбольний м’яч, тож футбол визначив його подальший спортивний шлях. І хоча йому у квітні 2020 року виповнилося лише 19 років, він був успішним гравцем декількох команд. У його доробку виступи за сумські збірні: «КРЗ», «Барса», «Авангард», ПФК «Суми», «Фудцентр-Агросвіт». А торік Єгор був гравцем харківської команди «Кобра» у І лізі українського футзалу.

Його талант, чудову виконавську майстерність та професіоналізм на футбольному полі відзначив тренер «Автомобіліста» Тарас Івченко і запропонував зіграти за Лебедин. Єгор Свістюла, не довго думаючи, 13 липня 2020 року підписав професійний контракт із ФК «Автомобіліст». І вже за 2 дні зіграв свій перший матч за лебединців у Літньому чемпіонаті Сум із футзалу. З перших своїх виступів він переконав усіх, що недарма активно займається улюбленим видом спорту. Єгор одразу став своїм у новій команді та чи не в кожному матчі забивав переможні голи. Всього у літній першості він забив 7 голів і став найкращим бомбардиром «Автомобіліста». А за підсумками Літнього чемпіонату його визнали кращим гравцем.

Зовсім юний, вправний і наполегливий, швидкий і спритний, талановитий і обдарований Єгор Свістюла мріє стати справжнім спортсменом. Нині він пов’язує навчання у виші із підготовкою до виступів у зимовому чемпіонаті міста Суми з футзалу у складі лебединського «Автомобіліста». Юнак докладе всіх зусиль до перемоги своєї команди, продемонструє свою вправність на футзальному майданчику, вдосконалить свою майстерність та доводитиме, що спорт у його житті – головний стимул до визнання футбольного таланту.

Сподіваємося, що у Єгора і у його команди, все буде гаразд!