Витривала людина

Так можна сказати лише про того, хто спроможний виконати завдання, яке не під силу зробити переважній більшості людей. Але відважний, сильний та витривалий спортсмен є серед лебединців. Це – Віталій Меренков. Він кожного дня ходить на роботу, спілкується з друзями та знайомими, веде звичний для всіх спосіб життя.

Він – звичайна людина, але, дякуючи своїм неординарним здібностям, може спокійно подолати стокілометрову дистанцію. Без сумніву, щоб зробити це, треба тренуватися, споживати спеціальні продукти, постійно тримати свій організм в тонусі, купувати спеціальне взуття та інвентар, їздити на змагання, захищаючи честь свого міста. На це, звичайно, йдуть чималі витрати.


15-16 червня Віталій на самостійно зібрані кошти із власних заощаджень та отриманих від кількох друзів-побратимів вирушив до міста Скола, що на Львівщині, щоб узяти участь у традиційних міжнародних змаганнях на витривалість. Кожен бажаючий мав можливість спробувати себе в екстремальних забігах на 20, 34, 52 та 101 км. Наш земляк спочатку стартував на найдовшій дистанції з перепадом висот до майже 5 км. У дорозі Віталій був 14 год. 12 хв. 37 с і виборов почесне ІІІ місце серед 55 учасників. До речі, останній учасник забігу витратив на весь шлях майже 33 години. Наступного дня наш спортсмен спробував себе на дистанції 52 км, але не закінчив змагання через травму.


Тож після такого успіху на понад стокілометровій дистанції Віталій Меренков завітав до редакції «ЖЛ» та поділився новиною.
Але земляки і справжні друзі пишаються Вашими успіхами, Віталію. Вони ніколи не залишать Вас наодинці із проблемами. А ще сподіваються, що найближчим часом Ваших прихильників стане більше і вони допоможуть гідно представляти Лебедин на представницьких турнірах.