Воротарська рать лебединців

Закінчилася основна частина чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд І ліги групи «Б», в якому бере участь наша головна футбольна команда “Автомобіліст”. Тим, хто не встиг придбати свіжий номер друкованої версії газети “ЖЛ”, розповідаємо, як зіграли лебединці в останніх поєдинках.

Ще у переддень жіночого свята лебединці провели свій 14 поєдинок проти команди «Валедіанс» і здобули впевнену перемогу. Та не все так просто складалося для наших земляків. Нагадаємо, що в матчі І кола, який відбувся 24 грудня 2020 року, перемогу з рахунком 2:0 святкували наші футзалісти.

Дуже довго довелося чекати першого гола, який, на превелике щастя, влетів у ворота суперників. У потрібному місці, в потрібний час, опинився наш Микола Легкий, який добив м’яч у порожні ворота після прострільного пасу Єгора Свістюли. Варто зазначити, що лебединці дуже часто порушували правила гри проти своїх суперників і вже на 18 хвилині отримали свій 6 фол. А це означає, що суперник мав право пробити 10-метровий дабл-пенальті без стінки. Удар Вадима Гльози був сильним, але наш страж воріт Андрій Томащук відбив його. Вже через 5 хвилин правила порушив Ярослав Білодід, і арбітр матчу знову призначив дабл-пенальті. І знову до м’яча підійшов Вадим Гльоза, і цього разу вдарив в інший кут. І що ви думали? Андрій Томащук знову відбиває м’яч! Хоча в разі вдалої реалізації обох пенальті «Автомобіліст» міг би вже і поступатися в рахунку.

Із мінімальною перевагою в один гол команди попрямували на відпочинок. Другу половину матчу лебединці провели організовано і злагоджено. Знову свою високу виконавську майстерність продемонстрував Єгор Свістюла. Протягом 9 хвилин він ще двічі засмучував кіпера «Валедіанса». На жаль, лебединці продовжували фолити і знову за один тайм назбирали зайву кількість порушень правил. За хвилину до закінчення матчу у їхні ворота призначили черговий дабл-пенальті. Але до цього у нашій команді відбулася заміна воротаря і на останній рубіж став Арсен Дулич. Невдаха двох попередніх ударів не став підходити до м’яча, тож пенальті пробив Леонід Сень. Удар – і наш воротар відбиває шкіряну кулю. Нагадаємо, що в матчі минулого туру наш молодий голкіпер теж відбив 10-метровий пенальті. Респект воротарській раті «Автомобіліста»!

Чекайте новин. Ще буде!