Він наш. ЛЕБЕДИНСЬКИЙ!

І знову приємні новини надійшли до нашого міста від гравця національної збірної України з футзалу та херсонського «Продексіма» Миколи Білоцерківця. Дуже часто у різноманітних ЗМІ Миколу чомусь постійно називають вихованцем сумського футболу. А з якого дива спортивні та новинні оглядачі приписують славу іншому місту. Нехай виховають своїх! Микола – корінний лебединець. Свого часу не просто тут народився, а й зробив перший удар по м’ячу. Наш земляк тренувався у Лебединській ДЮСШ, а його першим тренером був Олександр Корж.

«ЖЛ» уважно слідкує за виступами Миколи Білоцерківця і час від часу знайомить лебединців із успіхами свого славетного земляка. Нагадаємо, що футболіст завоював різноманітні титули і має дуже багато нагород та відзнак. Найважливішими є звання чемпіона світу серед студентів, чемпіона України та володаря Суперкубка України. Свого часу він виступав за футзальні ФК «Суми», «Універ-Автомар» (Суми), «Локомотив» (Харків), «Норильський нікель» (РФ). Із лютого 2018 року Микола – гравець «Продексіма» і поєднує свої виступи у  національній збірній України з футзалу. Із року в рік лебединця називають серед еліти українських спортсменів. Він постійно радує своїх вболівальників видовищною та результативною грою.

У нинішній першості України з футзалу «Продексім» – лідер, а Микола у 10 проведених зустрічах забив 9 голів. На лідерських позиціях Микола Білоцерківець і у складі збірної України. Нещодавно головна команда нашої держави проводила в Угорщині два товариські поєдинки з тамтешньою збірною. У першому матчі лебединцю не вдалося відзначитися, хоча українці перемогли 2:1. А ось у наступній зустрічі він показав справжній клас. Уже на першій хвилині матчу Микола відкрив рахунок, на початку ІІ тайму після його пасу відзначився Михайло Зварич, а за хвилину після цього вдруге послав м’яч у ворота розгублених господарів майданчика. У підсумку, дякуючи індивідуальній майстерності нашого земляка, Україна знову святкувала перемогу з рахунком 4:3.

«ЖЛ» вітає Миколу Білоцерківця із вдалою, видовищною та результативною грою і бажає йому успіхів у футзальній кар’єрі! Сподіваємося, що відтепер, дивлячись футзальні матчі по телевізору, ми ні на хвильку не засумніваємося, що на майданчику – саме наш, лебединський спортсмен, вихованець «лебединської ліги» чемпіонів, який перевершив своїх наставників.