Військові у Лебедині. Училище працює

ВІйськові у Лебединському ВПУ

15 травня у стінах Лебединського ДПТНЗ «ВПУ лісового господарства» відбулися урочистості, на яких містяни радо вітали військових 27 Сумської окремої реактивної артилерійської бригади, зокрема другого дивізіону. Вочевидь, завдяки досягнутому консенсусу, відтепер українські воїни стануть сусідами учнів нашого ВПУ, адже прибули на офіційно визначене місце дислокації. Нагадаємо, що їхньою попередньою зупинкою на заслужений відпочинок було село Кам’яне.

Під час урочистостей військових радо привітали голова райдержадміністрації Віктор Химич, заступник голови районної ради Світлана Горошко та міський голова Олександр Бакликов. Вони запевнили їх у тому, що місцеві органи самоврядування всіляко сприятимуть покращенню їхнього перебування на території Лебедина і училища зокрема, а також, за необхідності, забезпечуватимуть якісну співпрацю. Цікаво, що захід майже співпав із 11 річницею створення Сумської реактивної артилерійської бригади (перебуває на службі від 14 травня 2008 і дотепер – ЖЛ). За віддане служіння українському народу другий дивізіон бригади був нагороджений подякою голів РДА та районної ради; а Олександр Бакликов від імені всіх лебединців вручив командиру частини хліб-сіль на вишитому рушнику.

Щиро вдячні були військові за таке ставлення земляків. Це звучало і в словах командира під час виступу, і в гучних оплесках, якими мужні чоловіки нагороджували кожен концертний номер, подарований саме їм. Під час заходу відбулося нагородження особового складу за участь в Операції об’єднаних сил на Сході України подяками та грамотами. Окремі військовослужбовці отримали медаль «За службу державі», а дехто – навіть присвоєння чергового звання.

Та чи не найважливіші слова того дня пролунали від директора ВПУ лісового господарства Анатолія Трояна, який, щиро вітаючи солдатів на території навчального закладу, висловив надію на довге і плідне сусідство, а також запевнив, що жодних проблем у роботі училища не передбачається. «Заклад не переміщається, не закривається, а працював, працює і працюватиме надалі», – наголосив Анатолій Григорович.

Поруч із яскравими танцювальними та вокальними номерами, які були підготовлені артистами районного будинку культури, міського центру культури і дозвілля, учасниками художньої самодіяльності ВПУ, військових із приїздом до Лебедина також поздоровили представники міської ради старшокласників «Лідер+».

Насичений емоціями захід закінчився оглядом військової техніки та озброєння, що демонструвалися на подвір’ї навчального закладу. Старшокласники міста, які завітали того дня до училища, не лише фотографувалися біля бойових машин, а й посиділи у кабіні, потримали в руках незаряджений автомат, із цікавістю розпитували бійців про їхні нелегкі будні.

Сподіваємося, що перебування військових 27 Сумської окремої реактивної артилерійської бригади у Лебедині буде комфортним і спокійним, а нам, лебединцям, лише додасть впевненості у завтрашньому дні. З поверненням на мирну землю, наші воїни!

Фото Євгена ШУЛЬГИ.