Відкритий чемпіонат з міні-футболу: результати ІІІ туру

У суботу, 18 липня, відбулися матчі ІІІ туру Відкритого чемпіонату Лебединщини з міні-футболу. Одразу на двох футбольних майданчиках були зіграні чотири заплановані поєдинки.

У Підопригорах першими на місцевий майданчик вийшли футболісти Першотравневого і «Торнадо». Лебединці до цього матчу були лідерами групи «А» і не втратили жодного залікового очка. Але футболістів Першотравневого це не налякало, і вони дали справжній бій лебединцям, здобувши впевнену перемогу з рахунком 4:1. Далі на гру вийшли футболісти Підопригорів та Гринцевого, де гості перемогли з рахунком 4:2.

Паралельно у Межирічі було зіграно теж два поєдинки. Спочатку господарі зустрілися з футболістами ТДВ «Племзавод «Михайлівка» і, за підсумками І тайму, поступалися їм 1:2. Але, зібравши волю в кулак, межирічани перехопили ініціативу і «вирвали» мінімальну перемогу 3:2. Ніяких шансів не залишили футболісти «Комфортбуду» своїм опонентам із команди «Грім» і здобули впевнену перемогу 7:1.

За підсумками трьох ігрових днів, єдиною командою, яка не втратила жодного залікового очка, є збірна села Межиріч. Її гравці здобули 3 перемоги, забили 14 і пропустили 6 голів.

Наступної суботи будуть зіграні чергові матчі Відкритого чемпіонату Лебединщини з міні-футболу у Будилці та Михайлівці.