В Лебедині відкрили майданчик для мініфутболу

Ось і відбулося в Лебедині велике спортивне свято, гучно сповістивши про урочисте відкриття мініфутбольного майданчика на вулиці Сумській. Усім знайоме місце, де височіє на п’єдесталі літак, що втілює тодішню військову славу міста, де вабить до себе чудова арка закоханих із поглядом у майбутнє, яскравий дитячий майданчик та пасхальний символ, де лебединці збиралися на місцевому стадіоні поганяти м’яч. Відтепер там збудований майданчик зі штучним покриттям, що даруватиме всім приємні хвилини спортивних розваг.

Про цей спортивний об’єкт говорили давно, принаймні із тих скромних свідчень, що вдалося «відкопати» в інтернеті, ще з 2016 року. Мріялося, що там його швидко збудують за підтримкою тодішнього депутата обласної ради Валерія Чалого. Він на той час навіть виділив кошти в сумі 72 447,40 грн. Та щось там не склалося, і кошти повернули у бюджет. Потім у травні 2017-го відбулося засідання Кабміну, де приймалася постанова про будівництво цього майданчика. У червні, як свідчать документи, було оголошено про початок будівельних робіт і замовником був відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради.

І ось тепер, уже у 2021 році, серйозно поставився до проблеми спортивного життя в Лебедині депутат обласної ради Віталій Калініченко. Він посприяв будівництву мініфутбольного майданчика на Сумській, спонсорувавши коштами. За його сприянням пришвидшилися роботи і вже минулої п’ятниці, 31 липня, там уже лунав футбольний марш. Вітали любителів спорту зокрема, всіх лебединців міський голова Олександр Бакликов, голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко, депутат обласної ради Вадим Лисий, начальник управління молоді та спорту ОДА Євген Походня, ветеран ФК «Динамо» (Київ) Владислав Ващук та сам спонсор будівництва майданчика депутат обласної ради Віталій Калініченко. Перерізати символічну стрічку відкриття об’єкта надали Олександру Бакликову, Віктору Федорченку, Віталію Калініченку та юним вихованцям футбольної школи Сергія Страшненка Тимофію Маринічу й Івану Фоменку. Урочисте освячення провів керуючий Сумською єпархією православної церкви України архієпископ Мефодій.

Під час урочистостей відбулися показові етапи гри юних футболістів школи Сергія Страшненка, які показали свою майстерність на полі. Гра перемежовувалася виступами хореографічного колективу «Фреш» дитячої школи мистецтв (керівник Олена Єршова), народного ансамблю танцю «Калейдоскоп» міського будинку культури (керівник Маргарита Осіпова), хореографічного колективу «Соняшник» міського ЦПО (керівник Ірина Усенко). Бажаючі фотографувалися з іменитими зірками футболу, юним футболістам вручили м’ячі з автографами, свято вирувало…

А на всіх у фіналі урочистостей чекала головна футбольна подія – матч між ветеранами Лебедина для футбольних вболівальників та шанувальників цієї популярної командної гри.

На святі побували

Євген ШУЛЬГА та Олена БОНДАРЄВА

P.S. На жаль, не обійшлося без прикрощів. 2 серпня міська рада повідомила, що хтось зірвав одне сидіння для глядачів,  споруджених навколо міністадіону.