УКРАЇНА. Школяр, до пробного ЗНО готуйсь!

Лебединським школярам, які цьогоріч стануть абітурієнтами ВНЗ, варто розпочати серйозну підготовку до ЗНО. Тестування ж бо не за горами – 3 січня в Україні розпочалася  реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до 24 січня 2020 року.

Насамперед, пробне ЗНО дозволяє ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Також учасники практикуються у заповненні бланків відповідей, дізнаються правильні відповіді до завдань пробного ЗНО та мають можливість оцінити рівень своїх знань.

Аби долучитися до пробного оцінювання, варто зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Територіально Лебединщина належить до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Адреса сайту у мережі – https://zno-kharkiv.org.ua/

Важливо! Участь у пробному ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію тестування.

Цьогоріч пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України,  математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест із одного навчального предмета.

Результат пошуку зображень за запитом "пробне зно 2020"
Інфографіка сайту ХРЦОЯО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість послуги із проведення пробного ЗНО 2020 року складає 141 грн. за одне тестування.