УКРАЇНА. Лебединці-абітурієнти можуть потренуватися у подачі е-заяв до ВНЗ

Лебединці-абітурієнти вступають до ВНЗ

Із 25 по 26 червня на сайті Єдиної державної бази з питань освіти Міністерства освіти і науки України працює тестування електронних кабінетів. Нащо вони, поцікавитесь ви? Цьогорічні абітурієнти, в тому числі і лебединські, можуть спробувати подати заяви до вищих навчальних закладів. Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Тестування системи, як зазначено у повідомлені, заплановане на кілька годин – із 11:00 до 17:00. Можна спробувати створити власний електронний кабінет, оформити заяву на вступ до омріяного ВНЗ, аби у найвідповідальніший момент не помилитися. Такі тести розраховані на перевірку роботи системи ЄДЕБО в умовах пікового навантаження та закінчення останніх необхідних налаштувань.

Що потрібно для реєстрації? Дотримуватися простої інструкції, що надається на все тому же Урядовому порталі:

  • 25-26 червня з 11:00 до 17:00 зайти на сайт;
  • на головній сторінці сайту перейти за посиланням «Генерація даних для тестування»;
  • на сторінці генерації даних ознайомитись із покроковою інструкцією та виконати її.

Важливо, що після завершення тестового періоду всі кабінети будуть видалені з системи, тобто їхнє подальше використання вступниками буде неможливим.

У подальшому абітурієнти не зможуть послуговуватися створеними е-кабінетами, адже всі тестові сторінки будуть видалені після 26 червня. Що потім? Правильно, реєструватися заново, але уже «на чистовик» – із 1 липня. Заяви подаються із 10 до 16 липня – тими, хто вступає на основі співбесіди чи вступних іспитів, до 22 липня – тими, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО або творчих конкурсів.