
Міністерство освіти і науки повідомило про перші умови Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2020”. Відповідно до наказу, підписаного міністром освіти Лілією Гриневич, це освітнє змагання проводитиметься у номінаціях “Зарубіжна література”, “Історія”, “Образотворче мистецтво”, “Початкова освіта” і “Хімія”.
Як і завжди, конкурс складатиметься із трьох турів. Проведення першого планується у листопаді цього року.
Ті, хто бажає спробувати свої сили, мають попередньо зареєструватися. Це вони зможуть зробити із 16 вересня до 6 жовтня 2019-го.
Деталі про порядок проведення та конкретні умови конкурсу обіцяють оприлюднити до початку нового навчального року. Тож, коли хто-небудь із педагогів Лебединщини хоче позмагатися за почесне звання “Учитель року – 2020”, є ще декілька місяців, аби підготуватися.