ЛЕБЕДИН. Учні школи №1 допомогли тваринам

1 березня, у Всесвітній день котів, у рамках освітнього проекту «Біоетика», організованого благодійним фондом «Happy Paw», за підтримкою Міністерства освіти і науки України, у закладах дошкільної освіти пройшло Всеукраїнське заняття доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

У Лебедині до акції долучилися маленькі вихованці дитячого садочка «Калинка». Під час веселих занять діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, про догляд за ними, грали в зоомагазин, пригадували казки та мультфільми, головними героями яких є домашні тварини, вивчали правила поведінки з незнайомими тваринами.

Одночасно у закладах освіти проходила акція «Happy Мяу для Мурчика», метою якої була допомога тваринам у притулках чи тим, що перебувають під опікою зоозахисних громадських організацій. Учні ЗОШ №1 принесли до школи корм, крупу, предмети догляду, іграшки та медикаменти. Усі зібрані речі передали громадській організації «Лебединське товариство захисту тварин».

Дякуємо всім, хто приєднався до Всеукраїнської акції, виховує свідоме та відповідальне покоління жителів нашого міста. Адже всі ми хочемо, щоб наші діти росли у повазі одне до одного, у гармонії з навколишнім світом.

ГО «Лебединське товариство захисту тварин».