У ворота «Лебединця» став 12-річний хлопець

Вчора, 22 серпня, наша головна футбольна команда проводила свій черговий товариський матч за період вимушеної паузи, пов’язаної із перервою між колами чемпіонату Сумської області з футболу.

Нагадаємо, що це друга товариська зустріч «Лебединця» за останні два тижні, адже 8 серпня в матчі проти білопільського «Авангарда» ми святкували перемогу 3:1. На жаль, майже половина складу лебединців безвідповідально поставилась до проведення товариського поєдинку і проігнорувала його. Так, всі три воротарі не з’явилися на контрольний матч, і перед тренером Олександром Коржем постала дилема – кого ж ставити на ворота. Не довго думаючи, він довірив це відповідальне місце воротареві дитячо-юнацької збірної нашого міста 12-річному Денису Колєснікову. Він відстояв 45 хвилин першого тайму і був замінений після перерви.

Матч закінчився поразкою «Лебединця» із рахунком 1:2, де єдиний м’яч за наших забив Олександр Іващенко. Подробиці матчу – як завжди, у друкованій версії «ЖЛ» у четвер 29 серпня. Вболівайте за своїх!