У суботу лебединців знову запрошують на вакцинацію у будинок культури

Найближчої суботи, 20 листопада, у Лебедині працюватиме центр вакцинації від COVID-19. Охочі зможуть отримати щеплення у приміщенні Лебединського будинку культури із 10:00 до 14:00, повідомляє офіційний сайт Лебединської міської ради.

Також цього дня мобільною бригадою КНП «Лебединська лікарня ім.лікаря К.О. Зільберника» проводитиметься вакцинація від COVID-19 безпосередньо у приміщенні лікарні з 10:00 до 14:00.

Щеплення проводиться безоплатно вакцинами AstraZeneca, CoronaVac, Moderna та Pfizer.

Читайте також: Лебединців тестуватимуть на COVID-19 тричі на тиждень

Для отримання вакцини необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Перед процедурою громадяни заповнюють згоду на проведення щеплення. Також завантажити бланк згоди можна за цим посиланням, (зразок заповнення), аби видрукувати і заповнити його вдома.

Нагадаємо, 13 листопада, в приміщенні Лебединського будинку культури працював центр масової вакцинації. За чотири години медична бригада Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» у складі Тетяни Бистрової, Марини Слухай та Оксани Карпенко зробила щеплення 163 лебединцям.

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»