У суботу лебединців вакцинували у будинку культури

Жителі громади «штурмують» лебединські пункти вакцинації для отримання щеплення, щоб убезпечити себе від COVID-19. Інколи доводиться вистоювати по декілька годин у чергах. Пункт вакцинації, який діє в місцевій лікарні працює тільки в робочі дні і це не зовсім зручно для працюючих лебединців.

Лебединська міська рада, вочевидь, розуміючи своїх жителів, які хочуть прийняти щеплення, але не можуть це зробити протягом робочого тижня, вирішила організувати роботу нового центру масової вакцинації. Він відкрився минулої суботи, 13 листопада, в приміщенні Лебединського будинку культури за адресою: площа Соборна, 32. Уже за годину до відкриття жителі громади почали займати чергу, і о 10:00 їх назбиралося достатньо. Рівно чотири години медична бригада Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань» у складі Тетяни Бистрової, Марини Слухай та Оксани Карпенко зробила щеплення 163 лебединцям.

Побував у центрі масової вакцинації і міський голова Олександр Бакликов, аби пересвідчитися у належній роботі сумських медиків. За словами очільника громади, він неодноразово звертався до головного лікаря лебединської лікарні Владислава Шепіля з проханням налагодити роботу пункту вакцинації  у вихідні, та керівник лікарні відповідав, що в цьому немає потреби.

Але кількість вакцинованих лише протягом 4 годин доводить зовсім інше. До речі, цієї суботи, 20 листопада, в Лебединському будинку культури знову працюватиме центр масової вакцинації. Тому запрошуємо лебединців прийти та зробити щеплення з 10:00 до 14:00.

Ігор КОЛЄСНІКОВ

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»