У неділю в Лебедині великий футбол

Поспішаємо повідомити лебединців та гостей нашого міста, що в неділю, 30 травня відбудеться відкриття футбольного сезону для нашої головної футбольної команди «Лебединець» у чемпіонаті Сумської ОТГ з футболу. Вже сам факт участі «Лебединця» у змаганнях має радувати нашу громаду, адже понад рік нашої команди взагалі не існувало. Нагадаємо, що свій останній матч у рідному місті «Лебединець» зіграв аж 26 жовтня 2019 року. Прикро, що лебединці не гратимуть на першість області, але, напевно, це питання часу і вже наступного року наша команда таки виступить на обласному рівні.

А тим часом, а саме, минулої неділі лебединці провели свій перший виїзний поєдинок проти команди «Деметра» (Н.Сироватка).
Цікавим видався склад лебединської команди, адже більшість його гравців є футзалістами «Автомобіліста»: Андрій Томащук, Микола Легкий, Віталій Маковський, Арсен Дулич та капітан Валерій Глух. Саме йому і вдалося стати автором єдиного м’яча лебединців, забитого на 25-ій хвилині матчу після подачі Віталія Маковського. У другому таймі ініціативою більше володіли наші суперники і за 10 хвилин до закінчення зустрічі зуміли зрівняти рахунок. Нічия 1:1, непогано для першої виїзної зустрічі у новому сезоні.

Що ж, тим цікавіше буде переглянути гру нашої команди на власні очі. І тому пропонуємо лебединцям відвідати матч чемпіонату Сумської ОТГ з футболу «Лебединець» – «Колос» (Северинівка). Початок зустрічі на стадіоні «Авангард» 30 травня о 16:00. Вболівайте за своїх!