У Михайлівці та Будилці зіграють у футбол

Уже завтра, в суботу 4 липня, стартує Відкритий чемпіонат Лебединщини з міні-футболу. Футбольне дійство, яке ще у 90-х роках минулого століття радувало вболівальників Лебединського району, повертається на футбольні майданчики. Але це буде не великий футбол і гратимуть команди не на стандартних футбольних полях.

 Ігри проходитимуть на універсальних спортивних майданчиках, які, дякуючи допомозі народного депутата України 8 скликання Владислава Бухарєва, протягом останніх 2 років з’явилися у 10 населенних пунктах Лебединщини. Наразі вони є в Будилці, Василівці, Ворожбі, Голубівці, М.Висторопі, Михайлівці, Межирічі, Підопригорах, Рябушках та Штепівці.

Одразу 10 команд із міста та району відгукнулися на пропозицію Лебединської міськрайонної федерації футболу позмагатися за головний приз відновлених змагань. Всі учасники чемпіонату за допомогою жеребкування були поділені на 2 групи. У групу «А» потрапили команди з М.Висторопа, Підопригорів, Першотравневого, Гринцевого і «Торнадо» з Лебедина. У групі «Б» позмагаються колективи з Михайлівки, Пристайлового, Межиріча, «Комфорт-БУД» та «Грім» (обидві з Лебедина).

Першого ігрового дня в Михайлівці зіграють: «Торнадо» – «М.Вистороп» (9:00) та «Першотравневе» – «Гринцеве» (10:00). Паралельно у Будилці зустрінуться «Пристайлове» – «Михайлівка» (9:00) та «Межиріч» – «Комфорт- БУД» (10:00).

Повідомляємо, що перебування вболівальників у футбольних спорудах заборонена, а представники команд, які мають бути присутні під час ігор, повинні дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог, передбачених карантином.