У Межирічі горів будинок

пожежа 18 ДПРЧ Лебедин

11 листопада 2020 року о 13:18 на пункт зв’язку 18 ДПРЧ Управління ДСНС України в Сумській області надійшло телефонне повідомлення про пожежу. Сталася вона у житловому будинку, розташованому у с.Межиріч Лебединського району.

На подолання надзвичайної ситуації направлено черговий караул у складі одного відділення на пожежному автомобілі АЦ 40 (130) 63 Б та 1 АЦ місцевої пожежної команди с.Межиріч. На місці події встановлено, що вогнем охоплені стіни та покрівля житлового будинку. О 20:30 вогнеборці пожежу повністю ліквідували. Загиблих та травмованих осіб за її наслідками немає. Розмір збитків, спричинених пожежею, встановлюється. За попередніми даними її ймовірною причиною стала несправність нагрівальної печі та димаря.

Лебединський районний сектор Управління ДСНС України у Сумській області відзначає працівників Межиріцької пожежної команди – добровольців Євгена Михайловича та Олега Євгеновича Воробйових. Насамперед за вміння оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, злагодженість у роботі,  самовідданість та професіоналізм.


За інформацією Лебединського районного сектору УДСНС України в Сумській області