У лебединської пенсіонерки видурили 34 тисячі гривень

Телефонні шахраї вкотре активізували свою роботу. Страждають від їхніх дій і лебединці: довірлива 71-річна пенсіонерка втратила майже 34 тисячі гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

За інформацією поліцейських, в оселі лебединської пенсіонерки пролунав дзвінок із повідомленням про те, що її донька, перебуваючи за кермом, втрапила у ДТП і травмувала людину. Невідомий чоловік повідомив, що постраждалий знаходиться у тяжкому стані. Від пенсіонерки вимагали єдиного – значної суми грошей, «щоб надати допомогу потерпілому на операцію та подальше лікування, і не притягати винну до кримінальної відповідальності».

Не перериваючи дзвінок, налякана жінка переказала через найближчий банківський термінал спочатку 5000 гривень, а потім ще 28800 гривень. Про те, що стала жертвою шахрайства, вона зрозуміла лише наступного дня, зв’язавшись із донькою.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали розшук зловмисника.

«Правоохоронці вкотре застерігають людей похилого віку від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми! Знайте, якщо ваші співрозмовники у спілкуванні з вами зачіпають теми грошей, які вам необхідно комусь передати з рук в руки, чи відправити на невідомо чий банківський рахунок, вас точно хочуть одурити», – підкреслюють у відділі комунікації поліції.