У Лебединській лікарні розгорнули додаткові місця для хворих на COVID-19

16 додаткових місць для хворих на коронавірус розгорнули в інфекційному відділенні Лебединської центральної районної лікарні, – йдеться у повідомленні установи на сторінці Facebook.

Через тенденцію до різкого збільшення хворих на COVID-19 на Лебединщині у квітні, адміністрацією лікарні прийняте рішення про створення додаткових ліжкомісць. Таким чином, всього для хворих на коронавірус існує 41 ліжкомісце.

Читайте також: COVID-19: статистика 19 квітня – понад півтисячі хворих із початку місяця

Корпус колишнього інфекційного відділення з окремим під’їздом для бригад медичної допомоги, входом і виходом для лікування COVID-хворих було виділено в жовтні минулого року.

Провели у ньому модернізацію наявного кисневого забезпечення, облаштували 25 ліжкомісць та укомплектували медичним персоналом.

Читайте також: COVID-19: статистика 22 квітня – 35 нових хворих у громаді

Для лікування пацієнтів у відділенні є всі необхідні умови: до 19 ліжок підведена централізована подача кисню, виділено 5 апаратів штучної вентиляції легень, 3 апарати, що підтримують функцію sipap-терапії, 28 кисневих концентраторів. Всі витратні матеріали для проведення кисневої терапії забезпечуються лікарнею у достатній кількості.

Нині у стаціонарі «ковідного» відділення лікуються 33 хворих.