У Лебедині відбулася акція «З добром у серці»

Біда ніколи не питає дозволу, аби зайти до людини на гостину. Вона захоплює зненацька і тероризує, послаблює, забирає всі сили. У такі моменти дуже важливо, аби поруч опинилися небайдужі, чуйні, милосердні люди, готові підтримати – словом, ділом, коштами. Інколи, аби допомогти, доводиться об’єднуватися і гуртуватися, як от, наприклад, під час проведення благодійної акції «З добром у серці».

Лебедин стрічав цю акцію минулої суботи. На Соборній площі від самого ранку звучала запальна музика, а талановиті артисти районного та сільських будинків культури, районного будинку дитячої та юнацької творчості привертали увагу перехожих до важливого дійства. Відкрили захід представники районної та міської влади, наголосивши, що підтримати іншого у скрутну хвилину – почесна справа.

«З добром у серці» – традиційна благодійна акція зі збору коштів, які обов’язково передадуть на потреби хворих жителів міста і району. Проводиться вона за ініціативою районного відділу культури і туризму райдержадміністрації, при підтримці голови райдержадміністрації Віктора Химича, голови районної ради Василя Калити, міського голови Олександра Бакликова, громадської організації «Лебединська районна спілка жінок» (голова Ганна Богомаз). Організатори впевнені – навіть маленький внесок, зроблений з любов’ю, допоможе подарувати світло добра і любові потребуючим родинам.

Цьогоріч до акції приєдналося чимало небайдужих громадян, серед яких і представники православ’я – благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів та настоятель Троїцького храму с. Василівка ієрей Геннадій Забуга, котрі передали кошти від лебединських вірян. Усього ж вдалося зібрати 9400 гривень, і, можна бути впевненими, жодна із них не буде витрачена дарма.

Не лишайтеся осторонь чужої біди, допомагайте, залучайте до цього інших, і добро обов’язково повернеться вам сторицею!

Фото Олега КАСЬЯНОВА.