У Лебедині скоро відкриються дитсадки

Нарешті дошкільні навчальні заклади Лебедина після тримісячної перерви відкриють свої двері для лебединської малечі. Про це сьогодні повідомила «ЖЛ» заступник міського голови Олена Кірєєва.

За її словами, усі дитячі садочки міста вже забезпечені необхідним обладнанням для прийому дітей в умовах карантину. Міська рада відкриває дитячі садочки із 1 липня для дітей середнього та старшого дошкільного віку, батьки яких працюють і можуть документально це підтвердити. А з 20 липня до дитсадків підуть діти молодшого дошкільного та раннього віку і також із довідкою про роботу батьків. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на своєму засіданні 22 червня 2020 року.

 Далі посадовиця додала: «Єдине, над чим ми зараз працюємо, це забезпечення дошкільнят харчуванням. Вирішуються організаційні питання з приводу завезення продуктів до ДНЗ, враховуючи те, що цей процес був припинений через введення карантину».

Завтра, 24 червня 2020 року, спеціалісти Держпродспоживслужби запланували перевірку дитсадків та підписання актів готовності їх роботи в умовах карантину.