У Лебедині розпочалося голосування за проєкти громадського бюджету

Лебединський громадський бюджет

13 вересня розпочинається голосування за проєкт цільової Програми «Громадський бюджет Лебединської міської територіальної громади на 2021 рік».

До участі у голосуванні наразі допущені наступні проекти:

1. Лебединщина туристична. Виготовлення та встановлення об’єктів інфраструктури.

2. Облаштування паркової зони відпочинку мешканців та гостей Павленківського старостинського округу.

3. Облаштування спортивно-ігрового майданчика на території Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 з придбанням тренажерів.

4. Острівець відпочинку та заняття спортом для дітей та дорослих» за адресою вул.Горова, 13, село Курган.

5. Придбання та встановлення елементів спортивного майданчика на території мікрорайону «Черемушки».

6. Створення молодіжного центру «Атмосфера»

7. «Щасливе дитинство». Придбання та встановлення спортивного ігрового майданчику по вулиці Першогвардійська будинки №№ 38, 38А, 38Б в місті Лебедин Сумської області».

Проєкти-переможці будуть реалізовані за кошти міського бюджету.

За роз’ясненнями управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лебединської міської ради, голосування проводиться шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування.

У Лебедині підтримати проєкт можна в адміністративній будівлі ради за адресою: вул.Сумська, 12, 2-й поверх. У старостинських округах голосування проводиться у приміщеннях відповідних старостатів.

Читайте також: Громадський бюджет: що маємо?

Бланки для голосування можна отримати у пунктах голосування: кабінет № 18 – управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лебединської міської ради та приміщеннях старостатів.

Триватиме голосування із 13 вересня до 21 вересня 2021 року включно у робочі дні із 8:00 до 18:00.

У голосуванні можуть взяти участь громадяни віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території Лебединської міської територіальної громади, що підтверджується офіційними документами.

Читайте також: Громадський бюджет: збудуй місто мрії

Із повною інформацією щодо проєктів, допущених до голосування, можна ознайомитися безпосередньо у пункті для голосування, а також на офіційному сайті Лебединської міської ради – підрозділ «Громадський бюджет» розділу «Економіка».