У Лебедині на карантин закрили фабрику

Як попередньо повідомляла «ЖЛ», 17 вересня у Лебединській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час зібрання вирішено рекомендувати закрити на карантин промислове підприємство, на якому зареєстровано спалах СОVID-19. Про це інформує сайт міської ради.

Під час виступу завідувач Лебединського міськрайонного відділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» Василь Брага повідомив, що у відокремленному підрозділі ТОВ «МІК» (колишньої швейної фабрики) зареєстровано випадки коронавірусу та встановлено чимале коло контактних осіб. Працівники підрозділу подали на розгляд комісії звернення щодо запровадження карантину на підприємстві.

Читайте також: Коронавірус на Лебединщині: хворіють і місто, і район

У результаті, комісія прийняла рішення рекомендувати керівництву ТОВ «МІК» запровадити двотижневий карантин (із 18 вересня до 1 жовтня) на відокремленному підрозділі підприємства і «терміново провести заключну дезінфекцію та генеральне прибирання з використанням дезінфікуючих засобів на швейних та інших дільницях відокремленого  підрозділу».

Крім того, лебединським правоохоронцям доручено посилити контроль за дотриманням карантинних заходів жителями Лебедина, а місцевим суб’єктам господарської діяльності – неухильно виконувати всі необхідні правила.