У громаді відзначили лауреатів мистецьких конкурсів

У Лебединському міському будинку культури – своє мистецьке життя, насичене конкурсами та фестивалями. Щоправда, ці заходи останнім часом проходять дистанційно, та приносять за собою високі відзнаки та почесні імена. Так, народний аматорський театр «Орфей» під режисурою Миколи Корсуна став призером Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу мистецтв «Країна зірок!» – отримав Диплом Лауреата І ступеня та окремі Дипломи й медалі вищого ґатунку для кожного актора за «нарізку» вистави Володимира Канівця «Бомба для тещі». Із цією ж виставою «Орфей» став володарем Гран-прі Міжнародного дистанційного багатожанрового мистецького конкурсу «STAR WAY». Актори Катерина Волкова, Валентин Масюк, Таїсія Пістрик, Віталій Дейнека, Катерина Каленіченко та сам Микола Корсун нагороджені Дипломами, медалями і почесним кубком за свою сценічну майстерність.

Вітати «Орфей» прибув міський голова Олександр Бакликов, який і вручив високі відзнаки кожному актору та побажав нових творчих злетів, нових вистав на місцевій сцені, багато глядачів і шанувальників театрального мистецтва, визнання на високій сцені. Детальніше про досягнення митців лебединського міського будинку культури читайте в газеті «ЖЛ».

Олександр Бакликов також відзначив Дипломами усіх учасників сатиричного марафону, що проходив у рамках міського фестивалю «Майстри гумору».