У державному реєстрі знову змінили керівника Лебединської громади

У державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знову змінилася інформація про керівника Лебединської міської ради.

За оновленими даними керівником міськради є міський голова Олександр Бакликов. Він, зокрема має право вчиняти дії від імені цієї юридичної особи, у тому числі – підписувати договори та подавати документи для державної реєстрації тощо.

Нагадаємо, 18 жовтня, до реєстру були внесені дані, що засвідчували керівником (виконання обов’язків міського голови) Лебединської міської ради Дмитра Коваленка, який є секретарем ради. Сталося це після того, як у день скликання позачергової сесії Лебединської міської ради – 29 вересня – 32 депутати підтримали дострокове припинення повноважень міського голови.

На тлі цієї події 19 жовтня біля приймальні міського голови пройшли мирні «дебати» за участю представників громади. Дмитро Коваленко за підтримки групи депутатів вимагав у Олександра Бакликова залишити робоче місце і передати печатки міської ради на підставі внесення змін до реєстру про зміну керівника. Той, своєю чергою, називаючи дострокове припинення своїх повноважень і внесення змін до державного реєстру незаконними, відстоював право на керівництво громадою.

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»