Тепер він наш, лебединський богатир!

А колись, Руслан Мойсеєнко, навіть і не сподівався, що потрапить до Лебедина. Сьогодні він проживає і працює у нашому місті, хоча його сім’я перебуває в обласному центрі. А сам він із Глухівщини, народився в селі Полошки. Вже зі школи Руслану подобалися бійцівські види спорту, де завжди треба бути сильним та витривалим. Азам бойового мистецтва його вчив тренер Руслан Зайцев, і вже скоро юнак захищав честь свого рідного села на відповідальних змаганнях. Але, на жаль, у першому турнірі з карате у 2003 році під час поєдинку він отримав травму. На деякий час довелося відмовитися від занять і тренувань. І лише із 2017 року Руслан повернувся у спорт, але вже не до карате, а до змішаних єдиноборств. А вже наступного року в його колекції з’явилися перші трофеї. Так, Руслан Мойсеєнко двічі вигравав Кубок України з козацького двобою, ставав чемпіоном України з панкратіону, досяг успіхів і на міжнародній арені. Двічі виборював звання чемпіона Європи з панкратіону та брав європейське срібло. А у 2018 році став срібним призером чемпіонату світу з панкратіону. Вже у цьому році 15 травня він – чемпіон України зі змішаних єдиноборств і забронював місце у складі національної збірної.
Тож поряд із нами ходить чемпіон! Із кінця січня він працює майстром лісу ДП «Лебединський лісгосп», живе на околиці нашого міста і у вільний від роботи час тренується під керівництвом Сергія Гавриша, готується виступати за збірну. Тож вихідними їде до Сум, до своєї родини, та тренується у
Володимира Стрельченка у клубі «Балу». В успіхах Руслана Мойсеєнка зацікавлені і лебединські лісівники, які підтримують свого колегу. Тож побажаємо нашому бійцю майбутніх перемог і успіхів на благо нашої громади!