Свято щасливого дитинства

Яскраво, феєрично, піднесено відбулося свято напередодні Міжнародного дня захисту дітей – традиційний творчий звіт дитячих художніх колективів КЗ «Лебединський міський будинок культури». Цьогоріч він мав символічну назву «Хай буде дитинство щасливим для всіх дітей світу».

На сцену вийшли переможці та дипломанти, володарі Гран-прі конкурсів та фестивалів міжнародних та всеукраїнських рівнів у різних жанрах: хореографії, вокалі, художньому читанні. Про всіх переможців детально розповідала «ЖЛ» на своїх сторінках. Та свято веселого й щасливого дитинства на сцені будинку культури демонструвало нині свої таланти перед найвищим і найдобрішим журі: своїми мамами, тітками, бабусями й дідусями – усіма найріднішими й найближчими для юних артистів людьми.

Найтепліші вітання учасникам концерту – як дітлахам, так і їхнім глядачам та шанованому журі висловив міський голова Олександр Бакликов, подякувавши батькам за виховання таких талановитих дарувань. Він також відзначив Подяками керівників художніх колективів будинку культури, наставників, із якими збагатилася скарбниця лебединських перемог, Любов Лєгун, Маргариту Осіпову, Миколу Корсуна та Марію Буркотенко.

Ну і, звичайно, святкове дійство! А в ньому чарівні усмішки, пісні, таночки, вірші, гумор, оплески, овації, сміх! У фіналі навіть з’явилися величезні білий ведмідь та лялька, з якими віталися та фотографувалися. І так затишно та тепло було на сцені будинку культури від родинного творчого настрою, від водограю феєрверків, від краси і талантів нашого юного покоління. А згодом ці маленькі майстри сцени прославлять рідний Лебединий край і принесуть йому визнання, шану і повагу.