СУМЩИНА. В області підтверджено 5 випадків коронавірусу, 1 – летальний

За минулу добу в Україні було зафіксовано 93 нові випадки захворювання на коронавірус. П’ять із них – на Сумщині. Про таку статистику йдеться на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Один із п’яти випадків у Сумській області – летальний. До речі, двоє із нині захворілих контактували із померлою – 74-річною жінкою з Конотопщини. Нині вони знаходяться на самоізоляції. Крім того, відділення Конотопської ЦРЛ, у якому перебувала хвора, тимчасово не працює через проведення протиепідемічних заходів. «Контактний» із померлою пацієнткою медичний персонал встановлено, їм будуть проведені лабораторні тести для перевірки.

Ще двоє інфікованих коронавірусом – жителі м.Суми. Одна особа (перший лабораторно підтверджений випадок) госпіталізована до обласної інфекційної клінічної лікарні ім.З.Й.Красовицького, інша – самоізолювалася.

Усі хворі знаходяться під медико-санітарним наглядом, їхній стан оцінюється як стабільний.

На сайті Сумської ОДА повідомляється, що станом на 27 березня в області було 11 осіб із підозрою на COVID-19: 8 – на самоізоляції, 3 – у закладах охорони здоров’я.

У п’ятницю, 27 березня, головний лікар Лебединської ЦРЛ Владислав Шепіль у телефонній розмові повідомив «ЖЛ», що заклад забезпечений 200 експрес-тестами на коронавірус. Необхідності у їх використанні поки не було.