СУМЩИНА. Слідкуйте за своїм дрес-кодом

Депутати Сумської обласної ради готуються до зміни вимог до дрес-коду у власній адмінбудівлі, зокрема – до відмови від доволі відвертого вбрання. Голосування за відповідний проект рішення планується у п’ятницю, 26 липня, на черговій 28 сесії облради.

Серед усього переліку питань порядку денного доволі цікавим видається проект рішення «Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 31 жовтня 2014 року «Про організацію пропускного режиму та охорони в адміністративній будівлі Сумської обласної ради».

Саме положення приймалося майже 5 років тому і доповнювалося у квітні 2017 року — задля забезпечення громадського порядку та збереження матеріальних цінностей. Ще тоді до адмінбудівлі Сумської облради заборонялося заходити особам із ознаками алкогольного сп’яніння, заносити домашніх і хижих тварин, дитячу іграшкову зброю, валізи, розмір яких перевищує 45х35х15, та інше.

Відтепер, якщо обласні обранці підтримають запропоновані зміни, то в це приміщення ви не зайдете у спортивному чи неохайному одязі, одязі із прозорих тканин, а також у вбранні, на якому віддруковані нецензурні чи образливі вислови. Тому збираючись за справами в обласний центр за адресою: площа Незалежності, 2, обов’язково перевірте, чи відповідає ваш дрес-код вищевказаним вимогам.

Подібна тенденція до «посилення» дрескоду доволі цікава, зважаючи на нещодавні зміни у регламенті одягу відвідувачів Офісу Президента України. Як відомо, за президентства Володимира Зеленського до цієї будівлі можна заходити в шортах.

До речі, раніше «ЖЛ» повідомляла, що один із запропонованих проектів рішення чергової сесії Сумської обласної ради — підписання контракту на 5 років із новообраним  директором Лебединського педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка Любов’ю Білокобильською.