СУМЩИНА. Лебединців запрошують долучитися до патріотичного конкурсу

Лебединців запрошують взяти участь у конкурсі

На Сумщині оголошено проведення обласного конкурсу соціальної реклами “Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!” у червні-липні цього року. Про це повідомляється на сайті Лебединської міської ради.

Патріотичний конкурс приурочений відзначенню в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під командуванням гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві. Його організатори – Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Конкурс має на меті патріотичне, правове та естетичне виховання молоді, популяризацію української історії, культури, традицій. Участь у ньому можуть взяти представники учнівської, студентської та трудової молоді, творчі групи дітей та молоді, кількість осіб у яких не обмежується. Детальніше про умови проведення та положення конкурсу можна почитати тут.

Конкурс проводиться у двох номінаціях – “Відеоролик” та “Соціальний макет”. Головною умовою виготовлення соціальної реклами є тематика національно-патріотичного виховання, популяризація українського під спільним гаслом «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!».

Роботи необхідно подати в управління молоді та спорту Сумської ОДА до 30 червня 2019 року. Це можна зробити двома способами – звичайним листом на адресу: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, або ж електронним на поштову скриньку: sumy_molod_oda@ukr.net.