СУМЩИНА. Аграрії запрошують на виставку «Сумщина аграрна»

У суботу 14 вересня на території Сумського аграрного університету пройде виставка «Сумщина Аграрна». У програмі заходу – виставка техніки та тварин, ярмарок та дегустація сільськогосподарської продукції від виробників, виставка-продаж виробів народних промислів. Також охочі зможуть взяти участь у тест-драйвах техніки, тематичних семінарах, творчих майстер-класах. Для гостей свята також працюватиме дитяче містечко та міні-музей виробів декоративно-ужиткового мистецтва.  

У рамках виставки планується і проведення щорічного фестивалю «Вареник-Фест». Під час цього дійства можна поласувати варениками з різними смаками та начинками власного виробництва СНАУ, інших навчальних закладів та закладів громадського харчування Сум.

Цей, вже традиційний захід, покликаний представити жителям області та гостям з інших регіонів аграрний потенціал Сумщини, познайомити агровиробників з новинками сільськогосподарської техніки та організувати обмін досвідом між представниками аграрного бізнесу.

Місце проведення заходів: м. Суми, Сумський національний аграрний університет, вул. Герасима Кондратьєва, 160. Початок 14 вересня о 9:00.