Справу над вандалом відправили до суду

За результатами проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом наруги над могилами, Роменською місцевою прокуратурою 26 березня до суду спрямовано угоду про визнання винуватості.  Слідством встановлено, що обвинувачений, житель Лебедина, перебуваючи на міському Ватутінському кладовищі, здійснив крадіжку із місць поховання. Вказані дії особи були кваліфіковані за ч.3 ст.297 КК України – наруга над могилою  з корисливих мотивів.

Слід зазначити, що після повідомлення про підозру його довелося розшукувати понад рік, та лише у березні цього року правоохоронцям вдалося знайти обвинуваченого. Згідно з умовами угоди про визнання винуватості, яка укладена між прокурором та обвинуваченим, сторони погодилися про призначення йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки. Остаточного судового рішення обвинувачений чекатиме у місцях позбавлення волі, оскільки йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.                                                                                            

Довідково: санкція ч.3 ст.297 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 4 до 5 років або позбавлення волі від 4 до 7 років.

Юрій ЛУК’ЯНЕНКО, заступник керівника Роменської місцевої прокуратури.