Спортарена: Лебединські легкоатлети підкорювали Чемпіонат області

Минулого тижня палац студентського спорту Сумського державного університету знову зібрав шанувальників легкої атлетики. Цього разу – на Чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні, організований Управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Лебединщину у цих змаганнях представили 13 спортсменів: Михайло Чурбаков, Віталій Меренков, Єлізавета Брайченко, Анна Рибалко, Марія Калюжна, Іван Анісімов, Валерія Проценко, Давид Горошко, Ігор Березов, Дамір Летяга, Вадим Блідуха, Тарас Подольський та Валентин Шамара.

Змагання проходили у кількох вікових груп: дорослі спортсмени 2004 року народження і старші, юнаки та дівчата 2005 року народження і старші та ветерани-спортсмени 1987 року народження і старші.

У першій групі наш Михайлов Чурбаков зумів вибороти призове ІІ місце на дистанції 800 м. Віталій Меренков показав другий результат на трикілометровій дистанції.

У групі молодших юнаків і дівчат Анна Рибалко стала срібною призеркою на дистанції 3000 м, а Ігор Березов на такій же дистанції став третім.

На жаль, не вистачило кількох секунд, аби посісти призові місця у своїх дисциплінах Валерію Проценку (3000 м) та Тарасу Подольському (800 м).

Іван Анісімов, Дамір Летяга, Вадим Блідуха та Тарас Подольський в естафеті 4 х 200 м серед юнаків та дівчат завоювали ІІ місце.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відповідних ступенів.

Готували спортсменів до змагань Роберт Подрєзов та Сергій Слєпченко. Участь команди у змаганнях стала можливою завдяки фінансовій підтримці батьків та міської дитячо-юнацької спортивної школи.

Нині, за давністю років, вже неможливо встановити, хто і коли назвав легку атлетику королевою спорту. Й донині ніхто не засумнівався у законності цього гучного титулу. Легка атлетика дійсно править спортивним світом, її люблять і шанують у найвіддаленіших куточках планети.

І, як бачимо, вихованці нашої школи традиційно показують високі досягнення у «королівських» легкоатлетичних змаганнях. А якщо ви по доброму заздрите перемогам цих юнаків та дівчат, а ще хочете бути здоровим, не відкладайте заняття оздоровчою фізкультурою на потім. Чи то ходьба, чи біг підтюпцем – за будь-яку активність ваш організм вам точно віддячить.