Спеціалісти Лебединського управління Держпродспоживслужби проводять перевірки

Фахівці відомства продовжують контролювати дотримання суб’єктами господарювання Лебединщини протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину.

На поточному тижні, із 4 до 10 грудня 2020 року, перевірено діяльність 22  установ. Про це «ЖЛ» повідомила заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лебединського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Ірина Убийвовк.

Зокрема перевірки проводилися у 10 закладах торгівлі продовольчою  групою товарів, та 12 – непродовольчою групою товарів.

Виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 13 суб’єктів господарювання: 6 – харчові продукти, 7 – промислові товари).

Фахівці надали 13 приписів про усунення виявлених порушень. Також склали 3 протоколи за порушення ст.42 КУпАП.

Серед найбільш поширених порушень, які виявляються при обстеженнях об’єктів торгівлі: не проводиться та не документується проведення температурного скринінгу; не проведена розмітка для дотримання дистанційних розривів; відсутні засоби для профілактичної дезінфекції та супровідні документи на них; не дотримується періодичність вологих прибирань; відсутні контейнери для використаних засобів індивідуального захисту та паперових рушників; недостатня кількість захисних масок та рукавичок на робочий день; не організована обробка ручок корзинок дезінфікуючим засобом.

Загалом за час обстежень фахівцями управління проведено 29 бесід з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворюванню на СOVID-19.