ЛЕБЕДИН. Скільки лебединці отримують субсидій

субсидії лебединцям виплачують

Протягом опалювального періоду 2018-2019 рр. за призначенням житлових субсидій до управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому звернулася 6721 сім’я. Про це під час апаратної наради, проведеної міським головою, повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Губська.

Загальна сума призначених субсидій за цей період – 53 143,0 тис. грн. При цьому середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство склав 1530 грн.

Також із початку 2019 року призначено 476,8 тис. грн. субсидій на придбання скрапленого газу та  твердого палива.

Для виплату субсидій у готівковій формі сформовано реєстри: за лютий – 4942 особам на суму 9170,4 тис. грн.; за березень – 4897 особам на суму 9139,5 тис. грн.; за квітень – 4334 особам на суму 3970,1 тис. грн.

Протягом опалювального періоду державним соціальним інспектором управління соціального захисту населення проведена робота по верифікації доходів громадян. Направлена вона на виявлення заявників, які здійснили купівлю товарів на суму понад 50 тисяч гривень, невірно вказали зареєстрованих у домогосподарстві осіб або ж невчасно попередили про зміни у складі сім’ї. Зафіксовано 10 порушень на загальну суму 85498,08 грн.

Зважаючи на переведення виплати субсидій готівкою, міський голова Олександр Бакликов доручив відповідним фахівцям вивчити питання оплати населенням спожитих послуг, що надаються комунальними підприємствами міста.

Нагадаємо, що із 1 травня субсидіантам розпочали перерахунок субсидій на літній сезон. У обласному департаменті соцзахисту населення повідомили, що громадяни, які отримували субсидію у готівковій або безготівковій формі протягом опалювального сезону, отримуватимуть її за травень у разі призначення субсидій готівкою. Обмеження буде для тих, хто під час отримання субсидії утворив заборгованість: таким громадянам субсидія надаватиметься у безготівковій формі. Під час призначення субсидії не враховуватиметься заборгованість, яка утворилась через неправомірні нарахування газопостачальною організацією коштів за приведення газу до нормальних умов зберігання.