Школи у Лебединській громаді перешли до дистанційного навчання

Із 29 жовтня учні 1-11 класів усіх закладів загальної середньої освіти Сумської області перешли на дистанційну форму навчання.

Рішення прийняте Сумською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 жовтня. Вдатися до таких заходів змушує погіршення епідемічної ситуації за зростання захворюваності на COVID-19 в області.

Щодо цього під час роботи комісії директорка Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторія Гробова наголосила, що від початку жовтня захворів 1131 учасник освітнього процесу.

Триватиме «дистанційка» за рішенням комісії до 7 листопада 2021 року.

Нагадаємо, із 0:00 23 жовтня 2021 року на території Сумської області запроваджено «червоний» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. Станом на 29 жовтня, за даними Міністерства охорони здоров’я на Сумщині рівень захворюваності складає 1193 особи на 100 тисяч населення при середньому значенні по країні 703 особи.

Тривалий час в області зберігається високий рівень госпіталізації «ковідних» хворих та завантаженість ліжок, обладнаних кисневою підтримкою – 82,7%. Також коефіцієнт виявлення випадків інфікування серед жителів Сумщини майже удвічі перевищує порогове значення: 39,4% при «нормі» – не більше 20%.

Джерело: офіційний сайт Лебединської міської ради

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»