Що на обід у наших дітлахів

Вже минуло більше місяця, як діти нашої громади розпочали новий навчальний рік: хто за шкільними партами, а хто у дитячих садочках. А перебування дитини у навчальному закладі 5-7 годин вимагає не лише опанування знаннями, а й потребує повноцінного харчування. Нинішній навчальний рік розпочався із введенням кардинальних змін у шкільному харчуванні. Тож хвилювання батьків про своє чадо не стихає. Сьогоднішня «Тема дня» намагатиметься з’ясувати, які ж такі дитячі страви подають у закладах освіти Лебединщини.

Ще  25 травня 2020 року Президент України Володимир Зеленський видав Указ, яким постановив схвалити Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі. А Кабінету Міністрів України доручив щорічно затверджувати план заходів із реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі. Указ мав на меті забезпечити додержання конституційних прав та свобод дитини, гарантій з охорони дитинства, реалізації прав дітей на освіту, безпечне для життя і здоров’я освітнє середовище, збереження та зміцнення здоров’я підростаючого покоління.

Уже 24 березня 2021 року Кабінет Міністрів України виніс Постанову №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Такий рішучий і кардинальний крок з боку української влади був обумовлений врегулюванням організації харчування дітей з огляду на принципи здорового харчування, приведення енергетичної цінності раціону, структури харчування до Норм фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах і енергії. Долучилася до активного запровадження нового і якісного харчування перша леді держави Олена Зеленська. Вона не тільки тримає на контролі нові зміни в раціоні малих громадян, а й проводить кропітку роботу з налагодження здорового та збалансованого харчування.

Без сумніву, змінювати дитячі страви в школах та дитсадках країни потрібно вже давно, адже раніше тільки на словах звучали вимоги до кардинальних змін у харчуванні нашого підростаючого покоління. Проблеми в цій царині загальновідомі. Наші діти вживають занадто солону, солодку або жирну їжу, а за статистикою Держпродспоживслужби, кожне четверте шкільне меню має порушення норм здорового харчування. Існують проблеми з роботою харчоблоків, технологічним обладнанням і навіть забезпеченням закладів освіти якісною питною водою. Нашим дітям у раціоні особливо не вистачає фруктів та справжніх соків, а кількість вмісту у їжі цукру та солі просто зашкалює.

Зміни потрібні і, напевно, вони вже йдуть до нас. Остаточно говорити про повне переведення закладів освіти на нове харчування ще зарано, адже для цього одного бажання замало. Потрібні не тільки свіжі та якісні, доступні за ціною продукти, а й вкрай необхідне новітнє технологічне обладнання на якому швидко, вчасно, і головне – якісно готуватиметься їжа. Є потреба і у кваліфікованих спеціалістах харчоблоків, які б могли забезпечити повноцінний набір страв для дітлахів, могли б відповідати стандартам сучасної кулінарії, мали б відповідну освіту та навички.

Варто, зазначити, що ці нововведення стануть постійно діючими лише з 1 січня 2022 року. Першою, хто застосував пілотний проєкт, стала Київщина. Саме там вперше використали програму «Електронне меню», запровадили мультипрофільне меню та окремі страви з меню відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка, застосували програму «Інтернет-меню», що дозволяє батькам і учням обирати страви та розраховуватися через електронні платіжні системи «Карткою учня». У навчальних закладах області пройшли тестування програми «шведський стіл», а у Бориспільському та Васильківському районах, м.Василькові поширили вейдингові автомати із продажу здорової їжі.

Треба визначитися, яким має бути режим або кратність харчування. Це можуть бути одноразовий сніданок, дворазові – сніданок і обід, триразові – сніданок, обід та підвечірок або вечеря, чотириразові – сніданок, обід, підвечірок та вечеря, і насамкінець, п’ятиразові – сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок та вечеря. У комунальних закладах освіти обід має тривати 25-30 хвилин, всі інші – не менше 20 хвилин. Тож слід звернути увагу не лише на готування якісних страв, а  й суворо дотримуватися визначеного часу з інтервалом у 3-4 години між прийомами їжі.

Щоб забезпечити різноманітність харчування, потрібно скласти примірне чотиритижневе меню, в яке мають входити овочі, фрукти, м’ясо, риба, яйця, соки, горіхи та бобові. А саме меню можна використовувати тільки після погодження із територіальним органом Держпродспоживслужби. Варто знати і пам’ятати певні розрахунки калорійності їжі. Якщо дитина з’їсть лише сніданок, то він має становити 25-30% добової потреби, відповідна частка для обіду збільшується до 30-35%. Діти обов’язково у потрібних розмірах повинні отримувати разом із їжею необхідну норму білків, жирів та вуглеводів.

Велике та важливе значення має звичайна питна вода. Вона повинна бути постійно доступною у будь-який час. Так, діти 2-4 років повинні вживати близько 1 літра води, 4-8 років – до 1,3 л, 9-13 років – до 1,5 л, а діти, старші 14 років, – до 1,7 л води на добу.

Яким же має бути, до прикладу, перспективне меню для учнів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Лебединської територіальної громади? Нам його  надали в управлінні освіти, молоді та спорту міської ради. Зупинимося на тому, що пропонують нашим дітям у перехідний осінній період 2021 року для дитячих садків.

Понеділок (сніданок) – суп картопляний з вермішеллю, хліб та фруктовий сік, обід – буряковий борщ, риба смажена, каша гречана з маслом, салат зі свіжої капусти, компот із сухофруктів та хліб, полуденок – бутерброд з сиром, маслом та чай. У вівторок та інші дні тижня раціон змінюється і до нього вносяться картопляне пюре, капусняк, овочеве рагу, нагетси курячі, оладки, какао, ікра бурякова, кисіль, молочні страви та свіжі фрукти.

Що ж пропонують, учням ЗЗСО? Понеділок (сніданок) – салат зі свіжої капусти, яйце варене, відварені макарони, бутерброд з сиром і маслом, компот із сухофруктів та хліб. В інші дні тижня це можуть бути: риба-філе, картопляне пюре, рисова, ячнева, гречана каші, плов, чай та кисіль. Обід – салат зі свіжої капусти, капусняк український з м’ясом, омлет, відварені макарони, какао на молоці та хліб. В інші дні тижня шкільне меню на обід теж змінюється.

Варто лише дотримуватися меню, адже існує перевірка за харчуванням дітей з боку відповідних органів. Як повідомила нам т.в.о начальника управління освіти, молоді та спорту Лебединської міської ради Вікторія Нечипоренко, вона разом зі своїми підлеглими обійшла заклади освіти міста, щоб проаналізувати та скуштувати із дітьми запропонований їм сніданок. Очільниця освіти повідомила, що була здивована меню і почула схвальні відгуки дітей. Та і смакові якості сніданку для неї виявилися прийнятними. Працівники управління планують перевірити також харчування дітей навколишніх сіл громади. Дуже добре, що деякі батьківські комітети навчальних закладів долучилися до перевірки харчування дітей у шкільних їдальнях. До прикладу можна назвати батьків учнів ЗЗСО№6, які проаналізували харчування дітей та внесли власні пропозиції зі свого батьківського погляду.

Водночас батьків дуже цікавить вартість харчування загалом та встановлення частки батьківської плати за харчування дітей.

Виконавчий комітет Лебединської міської ради своїм рішенням за №№326-327 установив із 1 січня 2021 року вартість харчування: у дитсадках – 24 гривні за 1 день перебування дитини у закладі, з них: 14 гривень 40 копійок – батьківська плата, 9 гривень 60 копійок – кошти міського бюджету; у школах –  для учнів 1-4 класів із розрахунку 16 гривень за один день, із них: 9 гривень 60 копійок – батьківська плата, 6 гривень 40 копійок – кошти міського бюджету. Діти пільгових категорій, як і раніше, харчуються безкоштовно.

Також Вікторія Нечипоренко повідомила, що планує 8 жовтня 2021 року відвідати третій регіональний форум «Реформа шкільного харчування» в Дніпрі за участю першої леді Олени Зеленської та під головуванням Премєр-Міністра України Дениса Шмигаля.

Сподіваємося, що ініціатива Президента України та Уряду буде підтримана на місцях. А наші діти найближчим часом відчують позитивні зміни у запропонованому меню, що в них буде вибір страв у шкільній їдальні. І найголовніше – їм усе сподобається, їм смакуватимуть новинки. А їхні мами та татусі вже не перейматимуться одвічним питанням: «А чи не голодне було моє дитятко в школі чи дитсадку?» І, певно, вони повірять у те, що шкільна їдальня може бути прикладом високої кулінарії, адже багато хто з них цікавиться кулінарними шедеврами Євгена Клопотенка.

Смачного всім їм у дитсадках, школах та вдома!

Ігор КОЛЄСНІКОВ