Шахраї видурили у лебединки швейцарський годинник

Інтернет-шахраї продовжують «розкидати» свої пастки. Про невдалу спробу однієї із жительок Лебедина продати швейцарський годинник інформує відділ комунікації поліції Сумської області.

43-річна потерпіла віддала свій швейцарський годинник потенційному покупцю, який виявився шахраєм. Жінка розповіла поліцейським, що у розмові із чоловіком, який бажав придбати товар, вони обговорили ціну і стан годинника. «Покупця» все влаштовувало, тож за лічені хвилини він надіслав фото квитанції про переказ 70 тисяч гривень на картку жінки. Вона спробувала перевірити надходження коштів, однак співробітник банку пояснив їй, що значні грошові перекази можуть надходити на рахунок протягом дня, тож доведеться зачекати.

Читайте також: Лебединська поліція інформує (6.04-12.04)

«Тим часом, «покупець», що саме під’їхав до її будинку, вимагав віддати йому оплачену покупку. І жінка погодилась. Та коли ввечері перевірила баланс на карті, зрозуміла, що її одурили», – йдеться в інформації правоохоронці.

Пізніше шахрай зателефонував жінці і запропонував повернути годинник за 5 тисяч гривень. Утім, цього разу потерпіла вирішила не ризикувати і звернулася до поліції.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Покарання передбачає обмеження волі на строк до трьох років.