Сесія «недовіри» у Лебедині не відбулася

Як раніше повідомляла ЖЛ», напередодні позачергової сесії міської ради Лебединський міський голова Олександр Бакликов припустив, що 10 вересня депутати можуть оголосити йому про недовіру.

Втім (вибачте за спойлер) у підсумку цього фактично не сталося.

Як завжди, на початку сесії міський голова запропонував присутнім внести зауваження та доповнення до порядку денного. Депутат Іван Минюк запропонував розглянути питання про дострокове припинення повноважень міського голови. «За» включення питання до порядку денного проголосували 22 депутати.

Далі депутати занепокоїлися з приводу відсутності у президії секретаря міськради. У сесійній залі Дмитро Коваленко був присутній, але через відпустку спостерігав за тим, що відбувається, із зали. Юрій Вердибоженко запропонував призначити  на пленарне засідання тимчасового секретаря ради і продовжити пленарне засідання. Олександр Бакликов не погодився і навіть не поставив на голосування цю пропозицію.

Після кількахвилинних консультацій із керуючим справами виконавчого комітету міськради Сергієм Подольком міський голова перейшов до розгляду питань порядку денного.

Тоді ж переважна більшість депутатів на знак протесту публічно залишила залу. На сесії залишилися Віталій Безкровний, Марина Громека, Костянтин Забуга, Микола Індик, Антон Кірдіщев, Андрій Мартишко, Людмила Нечай, Олександр і Юрій Савеки та Олександр Бакликов.

Довелося головуючому засідання сесії, яка так і не вирішила жодного питання, оголосити закритим.