Сесія Лебединської міськради: збирається чи ні?

Позачергову двадцять першу сесію Лебединської міськради скликати 5 жовтня 2021 року о 10:00…

Про це йдеться у розпорядженні №151-ОД міського голови від 1 жовтня, оприлюдненому того ж дня у розділі «Документи» офіційного сайту міськради.

Втім зранку 2 жовтня будь-які відомості про скликання позачергової сесії із сайту були чомусь видалені. Зник із переліку розпоряджень і вищезгаданий документ. Та редакція «ЖЛ» встигла зберегти його електронну копію. Про що у ньому йдеться?

Сесія скликалася найближчого вівторка, 5 жовтня. Депутатам пропонували розглянути зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку Лебединської громади.

151-od_01_10_2021

Примітно, що у списку оприлюднених проєктів рішень запланованої сесії надвечір 1 жовтня були відсутні будь-які документи, пов’язані із земельними відносинами. Наразі ж у відповідному розділі проєктів, можна знайти перелік документів, які депутати мали розглянути ще 29 вересня.

Ми писали раніше: Чергова сесія Лебединської міськради: без порозуміння

Підписаний документ міським головою Олександром Бакликовим. Організацію підготовки і проведення сесії, через відсторонення секретаря ради Дмитра Коваленка, очільник громади залишив за собою.

До речі, попри численні заяви депутатів і секретаря ради про дострокове припинення повноважень міського голови 29 вересня 2021 року, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань керівником Лебединської міської ради зазначений Олександр Бакликов.

За інформацією, отриманою «ЖЛ» із власних джерел, наразі через зрив останніх двох сесій міськради залишається невирішеним остаточно питання роботи громади у опалювальному періоді протягом прийдешньої зими.